Yükleniyor 0
Paylaş

Hopi Kullanım Şartları

Kampanya 30 Haziran 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir.Hopi üyesi Cepiyatrosu.com üzerinden satın alınacak  dijital oyun kodu üzerinden  %10 Paracık kazanılacaktır.Paracık kazanımı yalnızca Ceptiyatrosu.com web sitesi üzerinden yapılacak satın alımlarda geçerlidir. Mobil uygulamada kullanılamaz.

Bir Hopili kampanyadan en fazla 1 defa faydalanabilir.Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Ceptiyatrosu kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

 

01.