Yükleniyor 0
Paylaş

CEP TİYATROSU SEVGİLİLER GÜNÜ ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

- Cep Tiyatrosu Samsung Galaxy Z Flip Cep Telefonu Çekilişi, 9 Şubat – 22 Şubat 2021(23.59) tarihleri arasında Cep Tiyatrosu Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.

- Çekilişe katılım Türkiye’de yaşayanlara açıktır. 

- Çekilişe 18 yaşından küçüklerin katılması ve ödülü kazanmaları durumunda kanuni temsilcilerinden(anne, baba vs.) yazılı izin alınması gerekmektedir.

- Çekilişte takipçilerimiz kuralları yerine getirerek çekilişe katılmaya hak kazanırlar. Çekilişe katılımın sağlanabilmesi için;

• Instagram’da Cep Tiyatrosu(@ceptiyatrosu) ve Sahne Tozu Tiyatrosu(@sahnetozutiyatrosu) sayfalarının takip edilmesi,

• Çekiliş görselinin altına 1 kişinin etiketlenmesi 

• Cep Tiyatrosu uygulamasının indirilmesi gerekmektedir.

- Kullanıclar diledikleri kadar yorumla çekilişe katılım sağlayabilirler.

- Cep Tiyatrosu, gerçekliğinden şüphe ettiği veya yalnızca çekiliş için oluşturulduğunu düşündüğünü Instagram hesaplarını çekilişe dâhil etmeme hakkına sahiptir.

- Çekiliş sonunda kurallara uyan kişiler arasından çekiliş sonucunda belirlenecek 1 kişi Samsung Galaxy Z Flip 256 GB Siyah Renkli Katlanabilir Cep Telefonunun sahibi olacaktır. Hediye gönderiminin şubat ya da mart ayı içinde yapılması planlanmaktadır. 

-Çekilişin kazananı 25 Şubat tarihinde Cep Tiyatrosu Instagram sayfası üzerinden online çekiliş sitesi aracılığıyla açıklanacaktır.

- Kazanan kullanıcı iletişim bilgilerini direkt mesaj yolu ile tarafımıza eksiksiz ilettikten sonra kendisiyle ödülü hakkında iletişime geçilecektir.

- Çekiliş tüm katılımcılara açıktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamaz.

- Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle çekilişe katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.

- Bilgisayar virüsleri veya böcekleri, ağ kesintileri, tahrifat, yetkisiz müdahale, sahtekârlık, teknik arıza veya diğer sebepler de dâhil ve fakat bunlarla sınırlı kalmamak üzere Cep Tiyatrosu’nun kontrolü dışında kalan ve çekilişin yönetimini, güvenliğini, adilliğini, bütünlüğünü veya uygun bir şekilde yürütülmesini bozan veya etkileyen durumlar nedeniyle çekilişin uygulanması mümkün değilse, Cep Tiyatrosu kendi takdiriyle çekilişi iptal etme, sonlandırma, şartları ve hükümleri değiştirme veya çekilişi askıya alma ve etkilenen katılımları çıkarma hakkını saklı tutar.

- Katılımcı ödül hakkını başka bir kişiye devredemez, ödülünü değiştiremez ya da ödülün nakit karşılığını talep edemez.

- Cep Tiyatrosu, kazananın açıklanmasından itibaren 3 gün içinde ödülün kabul edildiğine dair bir yanıt almadığı takdirde, ödülü geri çekme veya ödülü bir yedek kullanıcıya verme hakkını saklı tutar.

- Bu çekiliş hiçbir şekilde Facebook veya Instagram ile ilişkili değildir. Facebook veya Instagram hiçbir şekilde bu promosyon için sponsorluk desteği, onayı vermemektedir veya kampanyayı yönetmemektedir. Verdiğiniz bilgiler sadece bu çekiliş için kullanılacaktır. Katılımcılar çekilişe katılmakla Facebook veya Instagram’dan hiçbir talepte bulunmayacaklarını ve ayrıca Facebook veya Instagram’ı promosyonla bağlantılı her türlü yasal yükümlülükten ari tutacaklarını kabul etmektedir.

- Cep Tiyatrosu, katılımcıları ve kazananları ödülü vermeden önce doğrulama hakkını saklı tutar. Bu amaçla katılımcının adı, soyadı, yaşı, adresi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer bilgilerini doğrulatabilir. Cep Tiyatrosu, bu Katılım Koşulları’nın birinin ihlal edildiğine veya bir katılımcının Promosyona katılarak haksız avantaj elde ettiğine ya da sahtekarlık yoluyla ödül kazandığına dair makul kanıt bulunması halinde, ödül vermeme, kazanılan ödülü geri çekme ve promosyona tekrar katılımı reddetme hakkını saklı tutar.

- Kazananların çekiliş nedeniyle doğabilecek makul tanıtım çalışmalarına katılmaları zorunludur. Bu tür tanıtım faaliyetlerine katılımla bağlantılı olarak meydana gelebilecek masraflar ödenmeyecektir.

- Çekiliş süresince elde edilen kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kullanılacaktır. Cep Tiyatrosu, çekilişin yönetimi amacıyla verilerin işlenmesi sırasında takipçi verilerini üçüncü kişilere sadece promosyonun amaçları doğrultusunda paylaşabilir.

-Katılımcılar çekilişe katılarak kendilerine ilişkin tüm bilgilerin, içerik, görsel, ses kaydı, sosyal medya paylaşımı olmak üzere her türlü hususun görsel(televizyon kanalı, internet kanalı, abonelik içeren kanallar vb.), yazılı ve sosyal medya mecralarında kullanılmasına, paylaşılmasına, yayınlanmasına, işlenmesine, çoğaltılmasına ve saklanmasına 6698 sayılı KVKK, FSEK ve her türlü mevzuatın en geniş anlamı ile yetki verdiklerini bu konuda bilgilendirildiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

-Katılımcılar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Sınai Mülkiyet Kanunu, Markalar Hakkındaki Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde doğacak tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

-Bu Şartlar ve Hükümler (ve bunlarla ilgili olarak veya bunlardan doğabilecek sözleşme dışı anlaşmazlıkların çözümü) Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’yla düzenlenecektir.

-Çekilişe katılan herkes, yukarıda yazan koşulları kabul etmiş sayılır.

01.